ESL Vision ESL-MUR-200W-350 MUR Series, 200 Watt, 25837 LM, 5000 Kelvin,120-277 VAC
Product Specifications:
Brand: ESL Vision
Part Number: ESL-MUR-200W-350
Wattage: 200W
Universal Input 120-277V
Color temperature: 4000K
Lumens: 25,837
Operating Temperature: -4 to 140°F
Warranty: 10 year warranty
Warranty: 10 year warranty
Dimensions: 8.6in(L) x 5.7in(W) x 2.6in(H).