Halco HID90/850/EX39/LED 84114 HIGH BAY RETROFIT LAMP
Halco HIGH BAY RETROFIT LAMP; EX39, 80CRI, 90W, 5000K
SKU#:HID90/850/EX39/LED
In stock
Compare
SKU: HID90/850/EX39/LED Categories: , , Tags: , , ,
Halco
Description
Product Specifications:
Brand: Halco
UPC Code: 807154841141
Product Number :84114
Applications: COMMERCIAL HIGH BAY LUMINAIRES
CSA: No
Color Temperature: 5000
ENERGY STAR: No
Equivalent Wattage: 400 W
Freight Class: 110
HTS code: 8539500090
Initial Lumens: 12330
Inner Carton Quantity: 1
Input Current (Amps): 0.75 A
Input Frequency (Hz): 60 Hz