Halco MR16WFL35/827/LED 4 Watts PROLED MR16 2700K
Halco MR16WFL35/827/LED 4W LED MR16 2700K 10V-15V 82 CRI GU5.3 Base Dimmable Bulb (81066)
SKU #: MR16WFL35/827/LED
In stock
Compare
SKU: MR16WFL35/827/LED Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
Product Specifications:
 Applications:  Landscape, Accent, Display, Retail
 Average Life (Hrs): 40.000
 UPC: 807154810666
 CRI: 82
 Color Temperature: 2700k
 Dimmable: Yes
 ENERGY STAR: No
 Equivalent Wattage: 35W