HALCO PFL-20-50-U-BZ 20W Mini Bullet Flood Series 5000K
SKU#:PFL-20-50-U-BZ
In stock
Compare
SKU: PFL-20-50-U-BZ Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
Product Specifications:
Brand:Halco
UPCCode:#807154249565
CSA: NO
Color Temperature: 5000K
ENERGY STAR: NO
Equivalent Wattage: 100W
Finish: Bronze
Freight Class: 110
Initial Lumens: 2717
Input Current (Amps): 0.185
Input Frequency (Hz): 60 Hz
There are no reviews yet.
Be the first to review “HALCO PFL-20-50-U-BZ 20W Mini Bullet Flood Series 5000K”