Halco SAL-100-T5-40-U PROLED SEKTOR AREA LIGHTS
Halco SAL-100-T5-40-U Sektor Area 100W Type 5 4000K 120-277V (24851)
SKU#:SAL-100-T5-40-U
Compare
SKU: SAL-100-T5-40-U Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
Product Specifications:
Brand:Halco
UPC Code:#807154248513
CRI: 70
Color Temperature: 4000k & 5000K
ENERGY STAR:No
Equivalent Wattage:250W
Finish:Textured Bronze
freight Class: 110
Input Current (Amps): 120VAC(.83A) 277VAC(.36A)