Halco SAL-150-T5-40-U PROLED SEKTOR AREA LIGHTS
Halco SAL-150-T5-40-U Sektor Area 150W Type 5 4000K 120-277V (24855
SKU#:SAL-150-T5-40-U
In stock
Compare
SKU: SAL-150-T5-40-U Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
Product Specifications:
Brand:Halco
UPC Code:#807154248551
Average Life (Hrs): 100,000
Beam Angle: Type 2,3,4 & 5
Brand: ProLED
CRI: 70
Color Temperature: 4000k & 5000K
ENERGY STAR:No
Equivalent Wattage:400w
Finish:Textured Bronze
freight Class: 110
Input Current (Amps): 120VAC(125A) 277VAC(54A)