Product Specifications:
Brand: ESL Vision
Part Number: ESL-HZFL-M100W-250-HV-120D
Wattage: 100W
Universal Input 200-480V
Lumens: 14,000
Power Frequency: 50/60Hz
Warranty: 7 years warranty
Special features: Wet Listed , ETL Listed, Resistant to Shock and Vibration, Emergency Back Up Capable, IK10 Impact Rated, ABS Certified, Marine Rated Powder Coating, Standard 10kV Surge Protection
Operating Temperature: -40°F–140°F
Dimensions: 12.6in (L)X 6.3 in (W) X 9.4in (H)