Halco HID120/850/EX39/LED 84116 HIGH BAY RETROFIT LAMP
Halco HID120/850/EX39/LED High Bay Retrofit Lamp 120W 80 CRI 5000K Non-Dimmable 120-277V EX39
SKU#:HID120/850/EX39/LED
In stock
Compare
SKU: HID120/850/EX39/LED Categories: , , Tags: , , ,
Halco
Description
Product Specifications:
Brand: Halco
UPC Code: 807154841165
Product Number :84116
Applications: HIGH BAY
CSA: No
Color Temperature: 5000
ENERGY STAR: No
Equivalent Wattage: 400 W
Freight Class: 110
HTS code: 8539500090
Initial Lumens: 18,000
Inner Carton Quantity: 1
Input Current (Amps): 0.75 A
Input Frequency (Hz): 60 Hz