Halco MR16FL10/830/LED 2 Watts PROLED MR16 3000K
Halco MR16FL10/830/LED 3W LED MR16 3000K 10V-15V 82 CRI GU5.3 Base Dimmable White Bulb (81077)
SKU #: MR16FL10/830/LED
In stock
Compare
SKU: MR16FL10/830/LED Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
 Average Life (Hrs): 40.000
 UPC: 807154810772
 CRI: 82
 Color Temperature: 3000k
 Dimmable: Yes
 ENERGY STAR: No
 Equivalent Wattage: 10W