HALCO PFL-20-50-U-WH 20W Mini Bullet Flood Series 5000K
Halco Lighting Technologies PFL-20-50-U-WH 24957 Patrol Security Flood With Motion Sensor 20 Watt 5000K Universal 120 277 VAC White Finish
SKU#:PFL-20-50-U-WH
In stock
Compare
SKU: PFL-20-50-U-WH Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
Product Specifications:
Brand:Halco
UPCCode:#807154249572
CSA: NO
Color Temperature: 5000K
ENERGY STAR: NO
Equivalent Wattage: 100W
Finish: White
Freight Class: 110
Initial Lumens: 2854
Input Current (Amps): 0.185
Input Frequency (Hz): 60 Hz
There are no reviews yet.
Be the first to review “HALCO PFL-20-50-U-WH 20W Mini Bullet Flood Series 5000K”