Halco S14CL1C/827/LED 1W PROLED SING LAMPS CLEAR 2700K
Halco S14CL1C/827/LED 1.4W LED S14 2700K 120V 82 CRI Medium E26 Base Dimmable Clear Bulb (80522)
SKU#:S14CL1C/827/LED
In stock
Compare
SKU: S14CL1C/827/LED Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
Product Specifications:
 Brand:Halco
 UPC Code:#807154805228
 Case Pack: 1
 Product Number :80522
 Bulb: S14
 Cri: 82
 Color Temperature: 2700
 Dimmable: Yes
 Freight Class: 110
 Inital Lumens: 35
 Input Frequency (Hz): 60
 Lens: Clear
 Voltage (V): 120
 Warranty (Yrs):5
There are no reviews yet.
Be the first to review “Halco S14CL1C/827/LED 1W PROLED SING LAMPS CLEAR 2700K”