Halco S14ORG1C/LED 1W PROLED SING LAMPS ORANGE
Halco S14ORG1C/LED 1.4W LED S14 120V Medium E26 Base Dimmable Orange Bulb (80523)
SKU#:S14ORG1C/LED
In stock
Compare
SKU: S14ORG1C/LED Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
Product Specifications:
 Brand:Halco
 UPC Code:#807154805235
 Case Pack: 1
 Product Number :80523
 Freight Class: 110
 Equivalent Wattage: 17
 Input Frequency (Hz): 60
 Lens: Orange
 Voltage (V): 120
 Warranty (Yrs):5
There are no reviews yet.
Be the first to review “Halco S14ORG1C/LED 1W PROLED SING LAMPS ORANGE”