Halco S14YEL1C/LED 1W PROLED SING LAMPS YELLOW
Halco S14YEL1C/LED 1.4W LED S14 120V Medium E26 Base Dimmable Yellow Bulb (80520)
SKU#:S14YEL1C/LED
In stock
Compare
SKU: S14YEL1C/LED Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
Product Specifications:
 Brand:Halco
 UPC Code:#807154805204
 Case Pack: 1
 Product Number :80520
 Dimmable: Yes
 Equivalent Wattage: 11
 Freight Class: 110
 Input Frequency (Hz): 60
 Lens: Yellow
 Voltage (V): 120
 Warranty (Yrs): 2.5
There are no reviews yet.
Be the first to review “Halco S14YEL1C/LED 1W PROLED SING LAMPS YELLOW”