Halco SAL-240-T3-50-U PROLED SEKTOR AREA LIGHTS CCT
Halco SAL-240-T3-50-U Sektor Area 240W Type 3 5000K 120-277V (24864)
SKU #:SAL-240-T3-50-U
In stock
Compare
SKU: SAL-240-T3-50-U Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
Product Specifications:
 Brand:Halco
 UPC Code:#807154248643
 ENERGY STAR: NO
 Equivalent Wattage: 750W
 Initial Lumens: 34,601
 Input Current (Amps): 120VAC(2.0A) 277VAC(.87A)