Halco SAL-300-T3-50-U PROLED SEKTOR AREA LIGHTS CCT
Halco SAL-300-T3-50-U Sektor Area 300W Type 3 5000K 120-277V (24868)
SKU #:SAL-300-T3-50-U
In stock
Compare
SKU: SAL-300-T3-50-U Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
Halco SAL-300-T3-40-U PROLED SEKTOR AREA LIGHTS CCT
Product Specifications:
 Brand:Halco
 UPC Code:#807154248674
 ENERGY STAR: NO
 Equivalent Wattage: 1000W
 Initial Lumens: 43,734
 Input Current (Amps): 120VAC(2.0A) 277VAC(.87A)