Lotus LL2G24V-30K-BN 2″ 24V Not Dim Round Eyeball Gimbal 5W LED 30K Brushed Nickel 24° 400 lm Type IC Air-Tight Wet CRI 90+
  • SKU # : LL2G24V-30K-BN
Description
Product Specifications:
Brand: Lotus LED Lights
Part Number: LL2G24V-30K-BN
Downlight Type:   Gimbal, 24V / Solar Capable
Lumens:    400
Lumens Per Watt: 80
Wattage: 5 Watts
Input Voltage:    120V
Dimmable:    120V
Color Temperature: 2700K
Color:   Brushed Nickel
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lotus LL2G24V-30K-BN 2″ 24V Not Dim Round Eyeball Gimbal 5W LED 30K Brushed Nickel 24° 400 lm Type IC Air-Tight Wet CRI 90+”