Lotus LL2G24V-41K-BK 2″ 24V Not Dim Round Eyeball Gimbal 5W LED 4100K Black 24° 430 lm Type IC Air-Tight Wet CRI 90+
  • SKU # :  LL2G24V-41K-BK
Description
Product Specifications:
Brand: Lotus LED Lights
Part Number:  LL2G24V-41K-BK
Downlight Type:  Gimbal, 24V / Solar Capable
Lumens:    430
Lumens Per Watt: 86
Wattage: 5 Watts
Input Voltage:    120V
Dimmable:    120V
Color Temperature: 4100K
Color:   Black
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lotus LL2G24V-41K-BK 2″ 24V Not Dim Round Eyeball Gimbal 5W LED 4100K Black 24° 430 lm Type IC Air-Tight Wet CRI 90+”