Lotus LL2G24V-41K-WH 2″ 24V Not Dim Round Eyeball Gimbal 5W LED 4100K White 24° 430 lm Type IC Air-Tight Wet CRI 90+
  • SKU # :  LL2G24V-41K-WH
Description
Product Specifications:
Brand: Lotus LED Lights
Part Number:  LL2G24V-41K-WH
Downlight Type:  Gimbal, 24V / Solar Capable
Lumens:    430
Lumens Per Watt: 86
Wattage: 5 Watts
Input Voltage:    120V
Dimmable:    120V
Color Temperature: 4100K
Color:    White
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lotus LL2G24V-41K-WH 2″ 24V Not Dim Round Eyeball Gimbal 5W LED 4100K White 24° 430 lm Type IC Air-Tight Wet CRI 90+”