Halco SAL-200-T5-50-U PROLED SEKTOR AREA LIGHTS
Halco SAL-200-T5-50-U Sektor Area 200W Type 5 5000K 120-277V (24861)
SKU#:SAL-200-T5-50-U
In stock
Compare
SKU: SAL-200-T5-50-U Categories: , , Tags: , ,
Halco
Description
Product Specifications:
Brand:Halco
UPC Code:#807154248612
Initial Lumens: 29,112
Input Current (Amps): 120VAC(1.67A) 277VAC(.72A)